Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prawda w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu jest podobnie tez zamiast pilnowac zlodzieji to pilnuja nas pracownikow, premi tez nie ma zbyt wielkiej no i dokola sami kierownicy itp my szare myszki nie mamy zbyt wiele do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
auchan opole jest to samo. Masakra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W opolu nadgodziny sa oddawane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraszam czy jest jakiś problem zmienić pracę ? Gdby ludzie nie akceptowali warunków i się zwalniali uwierzcie, że warunki szybko by się polepszyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sami robicie popłoch nie chce wam się pracować tylko narzekać ja wam to żle a pałace powystawiane 2 auta 3telewizory i 5komórek i ciągle narzekacie a ja sobie chwale 8godz pracy wolne w tygodniu oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w rodzinnym biznesie tylko mniej godzin i zarabiam podobnie. Wielkie mi coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że komentują ludzie, którzy nie wiedzą co za cyrk jest w takim markecie od kuchni. U mnie wywaliło szambo przez kratkę, towar spożywczy brudny, ale co tam - wykładać go w półki. A poniżanie i gnębienie na porządku dziennym, nawet jak się dwoisz, troisz i dajesz z siebie 110% (psychika siada nawet najtwardszym). Dlatego wstrzymajcie się z komentarzami typu co za problem zmienić pracę. Ludzie żebrać mają przy takim bezrobociu? To jest wina ludzi rządzących tym krajem w 90%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto nie pracował w Auchan nie wie jak to jest i przez to w komentarzach są pisane głupoty. Problem zmienić pracę? Głupi komentarz, to dlaczego w Polsce jest tyle bezrobotnych? Bo nie chce im się pracować? Nie sądzę. U mnie w Auchan Płock zdarzyło się, że koleżanka dostała 5zł podwyżki. Śmiać się czy płakać? Ogólnie widzę że wypowiadają się osoby które nigdy nie pracowały chociażby w zwykłym spożywczaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAwet 10 nadgodzin haha ja oracle all po 16 18 godzin i nie narzekałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wszystkim sie zgadzam to prawda w Płocku jest podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięcie market na znak protestu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Legnicy dzieje sie to samo !! porażka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurw nie kupować w takich sklepach ludzie kupować w polskim sklepie i mały społem np a nie w obozie pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracowników weźcie sprawy w swoje ręce, skoro wszyscy narzekacie że jesteście nękani, szykanowani przez kierownictwo. To jaki macie problem załoga liczy pewnie z 20 osób takiego sklepu jak nie więcej, walczcie o swoje a nie biadolicie na forum jak wam źle. Pomyślcie co by np. kierownictwo zrobiło jak by cała ekipa nie wstawiła się do pracy, sposobów jest masa. Jak czytam takie artykuły to krew mnie zalewa jak tak waleczny naród piź dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pasi to sie zwolnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam nawet lepier doradze ,nie musicie sie obawiac zmówcie sie wszyscy i dolekarza psychiatry lub psychologa , za nekanie psichifzne ,morzna wyciagnac miliony ,to koplnia pieniedzy ,morzecie zlorzyc pozew zbiorowy ale musicie isc razem ,zróbcie badania lekarskie zlurzcie pozew zbiorowy ,jerzeli przetrzymywali was bez waszej zgody ,podlegaja karze wiezienia i pozbawieniu wolnosci osobistej ta sprawe musicie zglosic na policje ,jerzeli was nekali ze macie wrócic do pracy albo was zmusili psychicznie lub fizycznie wystarczy drobne pchniecie na policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolnij te Robote w tym pojebanym kraju i spierdalaj z tamtad jak najdalej zobaczymy kto za 20 lat na tych pjebanych zjebow bedzie robic juz i Tak ten kraj na psy schodzi a za pare lat otworza im sie oczy ale Tod juz za pozno bedzie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy znane jesz Ci pojęcie WŁASNA GODNOść ,chyba nie .bo byś to już dawno rzucił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłem kiedyś w markecie a dokładnie real czeladź, lipa jak cholera, niby na przyjęciu towaru i był spokój ale kasa do d... 1300zł wtedy zarabiałem. Wyzysk pracowników, i kazdy ma cie w d... Nie wyobrażam sobie teraz pracy w markecie,zmieniłem robote na magazyny i mam teraz wypłate dość dobra,prawie 3 tyś plus premia i nadgodzinki, wszystko jest rozliczane co do grosza. Nikt nikogo nie szykanuje i nie obraza. Uciekajcie stamtąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 27 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...